home

Чому FІNVAL - Finval

Щоб втілити в життя найсміливіші ідеї, свої зусилля об’єднали найкращі конструктора і технологи. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, тому з роками набуваємо безцінний досвід.

Мореплавність і остійність

Риболовля незважаючи на хвилі — наша концепція мореплавності! Щоби рухатися по великих хвилях швидко та з комфортом достатньо створити неширокий корпус із глибоким V. Але такий човен буде дуже хитким під час стоянки. Ловити рибу й ходити по ньому буде некомфортно. Якщо створити широкий та остійний корпус із малою кілюватістю, він втратить значну частину своїх мореплавних якостей. Багаторічний досвід конструкторів Finval дозволяє знаходити оптимальне співвідношення довжини до ширини та створювати мореплавні та остійні човни одночасно.

Міцність і витривалість

Надійність і довговічність човна залежать від запасу міцності силового набору. Це найбільш складний та коштовний елемент його конструкції. Однак, ми не економимо на тому, що приховане під оздобленням наших човнів і надаємо 10 років гарантії на алюмінієвий корпус усіх моделей Finval.

Безпека та непотоплюваність

По-справжньому безпечний човен у випадку отримання пробоїни або заливання водою має залишатися на поверхні води й не перевертатися. Для забезпечення непотоплюваності всі корпуси човнів Finval заповнюються високоякісною двокомпонентною піною. Вона має замкнену ніздрювату структуру, яка перешкоджає водопоглинанню піни. Щоби човен не перевернувся в напівзатопленому стані, а пасажири відчували себе в безпеці, блоки плавучості розташовані рівномірно вздовж корпусу човна та ближче до бортів. Напилення піни в районі днища проводиться на спеціальну постіль із листів екструдованого пінополістиролу. Цей матеріал має практично нульове водопоглинання та боронить піну від контакту з вологою. Також, ця технологія забезпечує між днищем та блоками плавучості зазор у 50 мм, необхідний для дренування води та вентиляції корпуса зсередини.

Ергономіка і комфорт

Всі моделі човнів Finval – це результат втілення у реальність нашої мрії, де кожен квадратний сантиметр продуманий та має своє значення. Формула комфорту Finval ділиться на три складові:

  • досвід кращих європейських спортсменів та риболовних гідів
  • оригінальне та продумане внутрішнє компонування човна
  • тільки якісні комплектуючі та багаторівнева система контролю якості