Новини

Нові горизонти співпраці Yamaha Marine і Finval™

На початку 2021 року стартував спільний проект Yamaha Marine і Finval™. Тепер у багатьох країнах Європи можна придбати алюмінієвий човен Finval у комплекті з підвісним мотором Yamaha, попередньо встановленим на заводі. Окрім вигідної цінової пропозиції клієнти отримують високу якість збирання комплекту згідно стандартів Yamaha.

Українська компанія BoatLab виробляє алюмінієві суцільнозварні човни для риболовлі та відпочинку під торговельною маркою Finval™ з 2008 року. Клієнти цінують Finval насамперед за міцність, морехідність та безпеку. Лінійка човнів Finval налічує 11 моделей довжиною від 4.7 до 6.85 метра. Вони призначені для різних регіонів експлуатації: від мілководних річок до риболовлі в прибережних морських водах.

При виробництві човнів Finval використовуються виключно високоякісні комплектуючі та алюміній морського класу вироблений у Німеччині. Особлива увага приділяється контролю якості збірки. Це дозволило Finval 2020 року впровадити нову 10-ти річну гарантію на корпус, а також 5-річну гарантію на матеріали внутрішньої обробки і фурнітуру. Важливою особливістю нової гарантії є продовження її терміну дії для другого і наступних власників.

Сьогодні BoatLab – це 2 заводи і 4 500 кв.м. виробничих цехів, 43 авторизовані дилерські центри у 17-ти країнах Європи.

Завдяки новому спільному проекту Yamaha і Finval клієнти мають змогу отримувати якісний сервіс усього комплекту обладнання в одному сервісному центрі.

yamaha-motor.eu